Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Quo vadis Biblioteko?

Dzisiaj udostępniamy 17. w bieżącym roku i jednocześnie niezwykle ważną aktualizację Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej. Pierwsza oficjalna odsłona Biblioteki miała miejsce bezpośrednio po XXI Walnym Zjeździe PZF, chociaż jej pomysł pojawił się w i-KF wcześniej i prace nad Biblioteką były juź mocno zaawansowane.

Czytaj więcej...

Mój pierwszy eksponat - zapis prelekcji na kanale YouTube

W związku z dużym zainteresowaniem artykułem Kolegi R. Zienkiewicza dotyczącym potrzeby tworzenia nowych eksponatów zapraszamy do naszego kanału YouTube, gdzie właśnie zamieściliśmy zapis prelekcji jaka odbyła się w systemie wideokonferencji 2.12.2020 roku.

Czytaj więcej...

Zebranie Zarządu i-KF nr 4/2021

 

 

W dniu 4 września 2021 r. obradował Zarząd i-KF w składzie:

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Pochwała wystawiennictwa. Twórzmy eksponaty!

Drodzy filateliści! Pomyślałem sobie, że za mało się mówi o wyjątkowych zaletach wystawiennictwa, będącego przecież kwintesencją filatelistyki. Chcę przekonać Was, że warto wkroczyć w jego obszar. I wierzcie mi, to jak z przebiegnięciem maratonu – kto tego dokona, jest wygranym.

Z pewnością wielu z Was jest świadomym potrzeby specjalizacji, by w ogromie materiału filatelistycznego znaleźć dla siebie miejsce – stworzyć zbiór zamknięty z szansą eksponowania.

Czytaj więcej...

Biblioteka - 16. aktualizacja zasobów w 2021 r.

Dzisiaj udostępniamy kolejną, 16. w bieżącym roku, aktualizację Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej, inicjatywy i-KF. Wspomniana aktualizacja jest efektem intensywnej pracy wykonanej przez kilkuosobowy zespół w ostatnich 2 miesiącach.

Czytaj więcej...

Poczta Polska wyda limitowane wydawnictwo z okazji XXII Walnego Zjazdu Delegatów PZF

PP S.A. tradycje w związku z kolejnym XXII Walnym Zjazdem Delegatów PZF wyda okolicznościowe wydawnictwo o limitowanym nakładzie.

 

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Biblioteka - 15. aktualizacja zasobów w 2021 r.

Dzisiaj udostępniamy szczególnie ważną aktualizację Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej, inicjatywy i-KF. Na nasz apel o zaangażowanie się w tworzenie Biblioteki odpowiedział Kolega Krzysztof Górniak, członek i-KF.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: START | STRONA GŁÓWNA